Filmové recenze, filmové novinky každý den

Každý den nové filmové recenze, filmové novinky a další.

CHAT

Chyby ve filmech

Muži v černém

Muži v černém

1.) Když brouk příjde do patologie, odloží obrovskou bouchačku k pultu. Pak je vevnitř a má pistol, co nejspíše vzal chlapovi, co mu chtěl odtáhnout auto. Ale když tam přišel J, tak se o pult jeho stará zbraň neopírala a on ji sebou už 100% neměl.

2.) V některých scénách vypadá roční období na léto (stromy a tráva září zelenými barvami), ale v některých scénách to vypadá na podzim (opadané stromy, lidem se kouří od úst), že by se na Manhatnu měnilo roční období rychleji?

3.) Brouk na Edgarově autě mění v průběhu filmu několikrát velikost. Na začátku hned po zabití deratizátora je nejmenší a po zbytek filmu se zvětšuje.

4.) Když edgar alias vetřelec tahá patoložku z auta má jiné boty než později, kdy ji vynáší na věž.

5.) Poté co odstřelí brouka jsou všichni tři (J, K a patoložka) od střev a v další scéně, kdy si nechá K vygumovat mozek pomocí neutralizéru, už je od střev pouze patoložka.

6.) Ve scéně, kdy si Will Smith prohlíží UFA na obrazu v hlavním velitelství MiB, vidíte za ní v pozadí J a Z píšící na počítači, ale jestliže se podíváte pořádně uvidíte, že se vůbec nedotýkají klávesnice. 

7.) Ve scéně kdy Will Smith hází po unikající obludě balvan, tak po té co se od ní odrazí, tak balvan zmizí.

8.) Když Will Smith, píše s ostatními testy, tak hned při prvním záběru je stoleček o dost blíž, než když ho potom tahá přes celou místnost.

Žádné komentáře
 
Filmové recenze, filmové novinky každý den