Filmové recenze, filmové novinky každý den

Každý den nové filmové recenze, filmové novinky a další.

CHAT

Chyby ve filmech

Madagaskar

Madagaskar

1.) Když Alexe, Martyho, Malmena a Glorii obklíčí na nádraží policie, jdou k nim pozpátku tučňáci. V následující scéně však tam žádní nejsou.

 

2.) Když Alex staví na svojí straně Sochu svobody - odkuď sebral hřebíky?

 

3.) Když se Marty veze na delfínech, volá: ,, Doleva, ne, z mého pohledu doleva!" Vždyť ale delfíni měli stejný pohled jako Marty, takže absolutně zbytečný ohlas.

 

4.) Když dořekne Morris svoji poznámku, řekne mu Jelimán, že se předtím nepřihlásil. Přitom se evidentně hlásil.

 

5.) Martymu (té zebře) se během filmu mění oči. Jednou jsou modré a podruhé zelené. Podle toho jaký je detailní záběr.

 

6.) Na začátku při tancovaní tance na písničku New York po oslavě, vyskočil Alex na stůl a smetl všechno co na něm bylo. Ale když po nich pokřikovali sousedi, nikde nebyla špína a ani žádné smetí na zemi.

7.) V Zoo se dívá Alex na oblohu a vidí hvězdu, ale Márty odpoví, že ne jelikož je to vrtulník a právě jak se Alex dívá na oblohu, tak vrtulník stojí a v dalším záběru už letí. Nebo to byla opravdu hvězda, která se záhadně přeměnila ve vrtulník?

8.) Když spadne lev Alex z lodě do vody, tak se potopí úplně celý pod vodu. V tento moment má na vrchní stěně krabice díry, takže proč mu tam nenateče voda?

9.) když jsou ještě v ZOO a po oslavě si jdou lehnout, tak Alex říká, že zapoměli vypnout zvukovou kulisu. Ale před tím tam žádná kulisa nehrála.

10.) V letadle, kdy král Jelimán má proslov, tak v jednom střihu schází gekon.

11.) Když jsou Márty, Melman, Glorie a Alex v bednách tak později spadnou do moře. Ale jakto, když se potopili, tak v bednách neměli žádnu vodu?

12.) Číst umí přece němá opice, takže jaktože když vyndá opice noviny z koše si je přečte?

13.) Když tan chlap natáčí tučňáky, tak ve scéně kde odsunuli tu mísu, tak to by si všimli alespoň lidé co byly v zadu, ale když kamera jede tam kde natačí ten chlap, tak tam nebyla vidět žádná díra. A žádný tučňák to neposouval zpět.

14.) Když zebra dostane teploměr, tak ho potom vyplivne, ale když ji ukažou ze předu, tak tam potom žádný teploměr není.

15.) Ve scéně kdy převážejí zvířata na Madagakar, tak je Glorie dole pod Alexem a Martym. Tak jakto, že jí do krabice svítí světlo?

Žádné komentáře
 
Filmové recenze, filmové novinky každý den