Filmové recenze, filmové novinky každý den

Každý den nové filmové recenze, filmové novinky a další.

CHAT

Chyby ve filmech

Letopisy Narnie

Letopisy Narnie

1.) Když Lucinka objeví Narnii, tak si všimněte, že se jí často mění účes. Jednou má konečky vlasů nahoru, při změně záběru dolu.

2.) Když sourozenci přijdou do Aslanova tábora, tak má kentaur Orius tmavě hnědou barvu srsti. Ale v pozdějších záběrech je o dost světlejší.

3.) Když Petr strhne z hřebíku oznámení v Tummnově domě, tak je papír v jedné chvilce nahoře roztržený, v dalším záběru je vpořádku.

4.) Když Lucinka dá Edmundovi napít kouzelného lektvaru, který dostala, tak se Edmund uzdraví. Ale Santa jí říkal, že jedna kapka vyléčí jakékoli zranění, ale malou ránu na dolním rtu neuzdravila.

5.) Když Lucinka poprvé vstoupí do Narnie a setká se s faunem, schovává se za lampu, na kterou předtím otiskla svou ruku. V průběhu střídání záběrů se otisk sám od sebe mění.

6.) V konečné bitvě, když probodnou Edmunda, běží k němu Petr, který nemá ani trochu zakrvavený meč, i když zabil několik příšer. Není to divné? (Nemůže to být v magii meče, protože když Peter zabil vlka, tak mu Aslan řekl: “Utři si meč“)

7.) Pokaždé, když Petr jede na jednorožci, má ruku se štítem schovanou v hřívě koně.

8.) Když se dívky opírají o mrtvého lva, jeho hlava se podezřele často pohne. Přitom lví hlava je velice těžká a jen tak s ní nepohne ani 15-ti letý kluk (z vlastní zkušenosti:)

9.) Když Edmund mluví v táboře s Aslanem (lev), sledujte jeho vlasy. Zatímco se Aslanova hříva i vlasy ostatních dětí hýbou, Edmundovy vlasy se nepohnou ani o milimetr.

10.) Když vyjdou Pevensovy děti z Tummnova domu, poté co uslyší zvuk, dá Zuzka ruku na Petrovo rameno a Petr ruku uchopí. Poté co se objeví Bobr, ruce pustí. Ovšem v dalším záběru se stále drží.

11.) Na konci filmu vrací pan Tumnus Lucince její kapesníček. Ale vždyť tan kapesníček dává Lucce pan Bobr (když se poprvé potkali) se slovy: "Dal mi ho těsně předtím, než ho sebrali."

12.) Jakto, že když Edmund s Bobrem utíkají pryč z bitvy a je záběr na plac, kde je Petr a další...není ani jedno tělo, ani jedna mrtvola?

13.) Když je Petr pasován na rytíře, tak nakonec zasunuje meč do pochvy. Z dálky drží pochvu za začátek, ale při detailním záběru ji drží o kus dole.

14.) Když se Edmund láduje tureckým medem, tak co střih, tak jiné rozložení cukru na puse.

15.) Když Jadis (královna Narnie) sekne Petra do obličeje, má tam nahoře u levého oka jizvu. Jizva se v průběhu souboje několikrát mění.

16.) Když byla v Narnii zima, dětem se vůbec nekouřilo od úst a neměli červené nosy.

17.) Petr žádal po Ledové královně turecký med a ona mu ho dala. Ale jak mohla vědět, co je to turecký med, když nemohla znát okolní svět.

18.) Petr cosi zabije tím, že do toho vrazí meč. Jenže na meči nemá žádnou krev.

19.) Trpaslík při bitvě střelí Petrova jednorožce. Když je záběr na Petra, je za ním vidět ležící jednorožec. Když se hned na to Petr otočí, jednorožec nikde a my ho neviděli vstávat.

Žádné komentáře
 
Filmové recenze, filmové novinky každý den