Filmové recenze, filmové novinky každý den

Každý den nové filmové recenze, filmové novinky a další.

CHAT

Chyby ve filmech

Bazén - horor

Bazén - horor

1.) Na počátku 29. minuty filmu je vidět příjezd a následné zastavení 4 aut. Před zastavením, když projíždí, jsou na obrázku vidět 3 skupinky lidí. Úplně vlevo je parta 4 lidí, kteří jdou doleva. Uprostřed jsou vidět dva lidi stojící u sloupu. A napravo jsou vidět také dva lidi, kteří jdou doleva (směrem k těm co stojí u sloupu). Jak auta zastaví, tak všichni lidé "záhadně" zmizí. Teoreticky je možné, že skupinka čtyř lidí během té doby prošla, ale zbytek je myslím prokazatelně vidět.

 

 

2.) Když 2 holky a 2 kluci lezou do větrací šachty, posledního zabije vrah zespoda nožem. Ostatní začnou lézt nazpátek. Ale problém je v tom, že tunel je dost malý. A oni bezproblémů přelezou toho mrtvého a ještě se dokážou otočit tak, že lezou hlavou napřed. Přitom by ale měli couvat tak, jak tam vlezli.

3.) Když ve ventilaci zabíjí Martina, tak krev teče dolů což je logické protože konec ventilace je nakloněn směrem dolů. Jak je ale možné že krev vytekla zpět NAHORU a dorazila až k začatku ventilace?

4.) Když zabijí Martina tak krev steká po kanalizace k Sáře, tak asi za minutu se objeví na stěně. Krev by se měla hned objevit jak steká po steně a ne asi až po minutě.

Žádné komentáře
 
Filmové recenze, filmové novinky každý den